Wstecz

Linia: T 19 2019-03-22

Słupek: 02T/Katowice Sokolska

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Łagiewniki Zajezdnia 20:28  
Chorzów Polna 20:29  
Chorzów Nowa 20:31  
Chorzów Metalowców 20:33  
Chorzów Rynek 20:36  
Chorzów Teatr Rozrywki 20:38  
Chorzów AKS 20:40  
Chorzów Stadion Śląski 20:41  
Park Śląski Wejście Główne 20:44  
Park Śląski Ogród Zoologiczny 20:46  
Park Śląski Wesołe Miasteczko 20:48  
Dąb Kościół 20:49  
Dąb Silesia City Center 20:51  
Dąb Huta Baildon 20:53  
Katowice Stęślickiego 20:54  
Katowice Sokolska 20:56  
Katowice Rondo 20:58  
Katowice Rynek 21:00  
Katowice Dworzec PKP 21:02  
Katowice Dworzec PKP 21:02  
Katowice Plac Wolności 21:03  

 

© 2013, MUSAT JSC