Wstecz

Linia: A 721 2018-08-16

Słupek: 02/Rogoźnik Narutowicza

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Będzin Kościuszki 05:43  
Będzin Dworzec PKP 05:44  
Będzin 11 Listopada 05:46  
Będzin Stadion 05:47  
Będzin Muzeum 05:49  
Będzin Targowisko 05:50  
Osiedle Zamkowe Grodziecka 05:51  
Grodziec Bory 05:53  
Grodziec Autostrada n/ż 05:54  
Grodziec Browar 05:56  
Grodziec Podgórna n/ż 05:58  
Grodziec Kościół 05:59  
Grodziec Poczta 06:01  
Grodziec Kopalnia 06:02  
Wojkowice Łęg 06:04  
Wojkowice Kościół 06:06  
Wojkowice Giełda 06:07  
Wojkowice Ośrodek Zdrowia n/ż 06:08  
Wojkowice Park 06:10  
Wojkowice Krzyżówka 06:11  
Rogoźnik Narutowicza 06:14  
Rogoźnik Szkoła 06:15  
Rogoźnik Szamotownia 06:17  
Rogoźnik Osiedle 06:18  
Dobieszowice Skrzyżowanie 06:20  
Bobrowniki Dąbrowskiej n/ż 06:22  
Bobrowniki Pustkowie 06:23  
Żychcice Piaski 117 06:25  
Żychcice Piaski 79 06:26  
Żychcice Piaski 37 06:27  
Żychcice Cmentarz 06:28  
Żychcice Pętla 06:29  
Żychcice Alfred 06:31  
Wojkowice Park 06:32  
Wojkowice Krzyżówka 06:34  
Wojkowice Głowackiego 126 n/ż 06:36  
Wojkowice Głowackiego 31 n/ż 06:37  
Wojkowice Kościół 06:39  
Wojkowice Łęg 06:41  
Grodziec Kopalnia 06:43  
Grodziec Poczta 06:44  
Grodziec Kościół 06:46  
Grodziec Podgórna n/ż 06:47  
Grodziec Browar 06:49  
Grodziec Autostrada n/ż 06:51  
Grodziec Bory 06:52  
Osiedle Zamkowe Grodziecka 06:53  
Będzin Targowisko 06:54  
Będzin Rondo 06:56  
Będzin Stadion 06:58  
Będzin 11 Listopada 06:59  
Będzin Dworzec PKP 07:01  
Będzin Kościuszki 07:02  

 

© 2013, MUSAT JSC