Wstecz

Linia: 721 2018-02-23

Słupek: 02/Rogoźnik Narutowicza

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Będzin Kościuszki 06:52  
Będzin Dworzec PKP 06:53  
Będzin 11 Listopada 06:55  
Będzin Stadion 06:56  
Będzin Muzeum 06:58  
Będzin Targowisko 06:59  
Osiedle Zamkowe Grodziecka 07:00  
Grodziec Bory 07:02  
Grodziec Autostrada n/ż 07:03  
Grodziec Browar 07:05  
Grodziec Podgórna n/ż 07:07  
Grodziec Kościół 07:08  
Grodziec Poczta 07:10  
Grodziec Kopalnia 07:11  
Wojkowice Łęg 07:13  
Wojkowice Kościół 07:15  
Wojkowice Giełda 07:16  
Wojkowice Ośrodek Zdrowia n/ż 07:17  
Wojkowice Park 07:19  
Wojkowice Krzyżówka 07:20  
Rogoźnik Narutowicza 07:23  
Rogoźnik Szkoła 07:24  
Rogoźnik Szamotownia 07:26  
Rogoźnik Osiedle 07:27  
Dobieszowice Skrzyżowanie 07:29  
Bobrowniki Dąbrowskiej n/ż 07:31  
Bobrowniki Pustkowie 07:32  
Żychcice Piaski 117 07:34  
Żychcice Piaski 79 07:35  
Żychcice Piaski 37 07:36  
Żychcice Cmentarz n/ż 07:37  
Żychcice Pętla 07:38  
Żychcice Alfred 07:40  
Wojkowice Park 07:41  
Wojkowice Krzyżówka 07:43  
Wojkowice Głowackiego 126 n/ż 07:45  
Wojkowice Głowackiego 31 n/ż 07:46  
Wojkowice Kościół 07:48  
Wojkowice Łęg 07:50  
Grodziec Kopalnia 07:52  
Grodziec Poczta 07:53  
Grodziec Kościół 07:55  
Grodziec Podgórna n/ż 07:56  
Grodziec Browar 07:58  
Grodziec Autostrada n/ż 08:00  
Grodziec Bory 08:01  
Osiedle Zamkowe Grodziecka 08:02  
Będzin Targowisko 08:03  
Będzin Rondo 08:05  
Będzin Stadion 08:07  
Będzin 11 Listopada 08:08  
Będzin Dworzec PKP 08:10  
Będzin Kościuszki 08:11  

 

© 2013, MUSAT JSC