Wstecz

Linia: A 721 2018-08-16

Słupek: 02/Rogoźnik Narutowicza

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Będzin Kościuszki 10:19  
Będzin Dworzec PKP 10:20  
Będzin 11 Listopada 10:22  
Będzin Stadion 10:23  
Będzin Muzeum 10:25  
Będzin Targowisko 10:26  
Osiedle Zamkowe Grodziecka 10:27  
Grodziec Bory 10:29  
Grodziec Autostrada n/ż 10:30  
Grodziec Browar 10:32  
Grodziec Podgórna n/ż 10:34  
Grodziec Kościół 10:35  
Grodziec Poczta 10:37  
Grodziec Kopalnia 10:38  
Wojkowice Łęg 10:40  
Wojkowice Kościół 10:42  
Wojkowice Giełda 10:43  
Wojkowice Ośrodek Zdrowia n/ż 10:44  
Wojkowice Park 10:46  
Wojkowice Krzyżówka 10:47  
Rogoźnik Narutowicza 10:50  
Rogoźnik Szkoła 10:51  
Rogoźnik Szamotownia 10:53  
Rogoźnik Osiedle 10:54  
Dobieszowice Skrzyżowanie 10:56  
Bobrowniki Dąbrowskiej n/ż 10:58  
Bobrowniki Pustkowie 10:59  
Żychcice Piaski 117 11:01  
Żychcice Piaski 79 11:02  
Żychcice Piaski 37 11:03  
Żychcice Cmentarz 11:04  
Żychcice Pętla 11:05  
Żychcice Alfred 11:07  
Wojkowice Park 11:08  
Wojkowice Krzyżówka 11:10  
Wojkowice Głowackiego 126 n/ż 11:12  
Wojkowice Głowackiego 31 n/ż 11:13  
Wojkowice Kościół 11:15  
Wojkowice Łęg 11:17  
Grodziec Kopalnia 11:19  
Grodziec Poczta 11:20  
Grodziec Kościół 11:22  
Grodziec Podgórna n/ż 11:23  
Grodziec Browar 11:25  
Grodziec Autostrada n/ż 11:27  
Grodziec Bory 11:28  
Osiedle Zamkowe Grodziecka 11:29  
Będzin Targowisko 11:30  
Będzin Rondo 11:32  
Będzin Stadion 11:34  
Będzin 11 Listopada 11:35  
Będzin Dworzec PKP 11:37  
Będzin Kościuszki 11:38  

 

© 2013, MUSAT JSC