Wstecz

Linia: A 721 2018-07-20

Słupek: 02/Będzin 11 Listopada

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Będzin Kościuszki 13:06  
Będzin Dworzec PKP 13:07  
Będzin 11 Listopada 13:09  
Będzin Stadion 13:10  
Będzin Muzeum 13:12  
Będzin Targowisko 13:13  
Osiedle Zamkowe Grodziecka 13:14  
Grodziec Bory 13:16  
Grodziec Autostrada n/ż 13:17  
Grodziec Browar 13:19  
Grodziec Podgórna n/ż 13:21  
Grodziec Kościół 13:22  
Grodziec Poczta 13:24  
Grodziec Kopalnia 13:25  
Wojkowice Łęg 13:27  
Wojkowice Kościół 13:29  
Wojkowice Giełda 13:30  
Wojkowice Ośrodek Zdrowia n/ż 13:31  
Wojkowice Park 13:33  
Wojkowice Krzyżówka 13:34  
Rogoźnik Narutowicza 13:37  
Rogoźnik Szkoła 13:38  
Rogoźnik Szamotownia 13:40  
Rogoźnik Osiedle 13:41  
Dobieszowice Skrzyżowanie 13:43  
Bobrowniki Dąbrowskiej n/ż 13:45  
Bobrowniki Pustkowie 13:46  
Żychcice Piaski 117 13:48  
Żychcice Piaski 79 13:49  
Żychcice Piaski 37 13:50  
Żychcice Cmentarz n/ż 13:51  
Żychcice Pętla 13:52  
Żychcice Alfred 13:54  
Wojkowice Park 13:55  
Wojkowice Krzyżówka 13:57  
Wojkowice Głowackiego 126 n/ż 13:59  
Wojkowice Głowackiego 31 n/ż 14:00  
Wojkowice Kościół 14:02  
Wojkowice Łęg 14:04  
Grodziec Kopalnia 14:06  
Grodziec Poczta 14:07  
Grodziec Kościół 14:09  
Grodziec Podgórna n/ż 14:10  
Grodziec Browar 14:12  
Grodziec Autostrada n/ż 14:14  
Grodziec Bory 14:15  
Osiedle Zamkowe Grodziecka 14:16  
Będzin Targowisko 14:17  
Będzin Rondo 14:19  
Będzin Stadion 14:21  
Będzin 11 Listopada 14:22  
Będzin Dworzec PKP 14:24  
Będzin Kościuszki 14:25  

 

© 2013, MUSAT JSC