Wstecz

Linia: A 721 2018-12-15

Słupek: 02/Będzin 11 Listopada

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Będzin Kościuszki 15:10  
Będzin Dworzec PKP 15:11  
Będzin 11 Listopada 15:13  
Będzin Stadion 15:14  
Będzin Muzeum 15:16  
Będzin Targowisko 15:17  
Osiedle Zamkowe Grodziecka 15:18  
Grodziec Bory 15:20  
Grodziec Autostrada n/ż 15:21  
Grodziec Browar 15:23  
Grodziec Podgórna n/ż 15:25  
Grodziec Kościół 15:26  
Grodziec Poczta 15:28  
Grodziec Kopalnia 15:29  
Wojkowice Łęg 15:31  
Wojkowice Kościół 15:33  
Wojkowice Giełda 15:34  
Wojkowice Ośrodek Zdrowia n/ż 15:35  
Wojkowice Park 15:37  
Wojkowice Krzyżówka 15:38  
Rogoźnik Narutowicza 15:41  
Rogoźnik Szkoła 15:42  
Rogoźnik Szamotownia 15:44  
Rogoźnik Osiedle 15:45  
Dobieszowice Skrzyżowanie 15:47  
Bobrowniki Dąbrowskiej n/ż 15:49  
Bobrowniki Pustkowie 15:50  
Żychcice Piaski 117 15:52  
Żychcice Piaski 79 15:53  
Żychcice Piaski 37 15:54  
Żychcice Cmentarz 15:55  
Żychcice Pętla 15:56  
Żychcice Alfred 15:58  
Wojkowice Park 15:59  
Wojkowice Krzyżówka 16:01  
Wojkowice Głowackiego 126 n/ż 16:03  
Wojkowice Głowackiego 31 n/ż 16:04  
Wojkowice Kościół 16:06  
Wojkowice Łęg 16:08  
Grodziec Kopalnia 16:10  
Grodziec Poczta 16:11  
Grodziec Kościół 16:13  
Grodziec Podgórna n/ż 16:14  
Grodziec Browar 16:16  
Grodziec Autostrada n/ż 16:18  
Grodziec Bory 16:19  
Osiedle Zamkowe Grodziecka 16:20  
Będzin Targowisko 16:21  
Będzin Rondo 16:23  
Będzin Stadion 16:25  
Będzin 11 Listopada 16:26  
Będzin Dworzec PKP 16:28  
Będzin Kościuszki 16:29  

 

© 2013, MUSAT JSC