Wstecz

Linia: 721 2018-04-26

Słupek: 02/Będzin 11 Listopada

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Będzin Kościuszki 17:38  
Będzin Dworzec PKP 17:39  
Będzin 11 Listopada 17:41  
Będzin Stadion 17:42  
Będzin Muzeum 17:44  
Będzin Targowisko 17:45  
Osiedle Zamkowe Grodziecka 17:46  
Grodziec Bory 17:48  
Grodziec Autostrada n/ż 17:49  
Grodziec Browar 17:51  
Grodziec Podgórna n/ż 17:53  
Grodziec Kościół 17:54  
Grodziec Poczta 17:56  
Grodziec Kopalnia 17:57  
Wojkowice Łęg 17:59  
Wojkowice Kościół 18:01  
Wojkowice Giełda 18:02  
Wojkowice Ośrodek Zdrowia n/ż 18:03  
Wojkowice Park 18:05  
Wojkowice Krzyżówka 18:06  
Rogoźnik Narutowicza 18:08  
Rogoźnik Szkoła 18:09  
Rogoźnik Szamotownia 18:11  
Rogoźnik Osiedle 18:12  
Dobieszowice Skrzyżowanie 18:14  
Bobrowniki Dąbrowskiej n/ż 18:16  
Bobrowniki Pustkowie 18:17  
Żychcice Piaski 117 18:19  
Żychcice Piaski 79 18:20  
Żychcice Piaski 37 18:21  
Żychcice Cmentarz n/ż 18:22  
Żychcice Pętla 18:23  
Żychcice Alfred 18:25  
Wojkowice Park 18:26  
Wojkowice Krzyżówka 18:28  
Wojkowice Głowackiego 126 n/ż 18:30  
Wojkowice Głowackiego 31 n/ż 18:31  
Wojkowice Kościół 18:33  
Wojkowice Łęg 18:35  
Grodziec Kopalnia 18:37  
Grodziec Poczta 18:38  
Grodziec Kościół 18:40  
Grodziec Podgórna n/ż 18:41  
Grodziec Browar 18:43  
Grodziec Autostrada n/ż 18:45  
Grodziec Bory 18:46  
Osiedle Zamkowe Grodziecka 18:47  
Będzin Targowisko 18:48  
Będzin Rondo 18:50  
Będzin Stadion 18:52  
Będzin 11 Listopada 18:53  
Będzin Dworzec PKP 18:55  
Będzin Kościuszki 18:56  

 

© 2013, MUSAT JSC