Wstecz

Linia: A 721 2018-07-20

Słupek: 02/Będzin 11 Listopada

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Będzin Kościuszki 19:24  
Będzin Dworzec PKP 19:25  
Będzin 11 Listopada 19:27  
Będzin Stadion 19:28  
Będzin Muzeum 19:30  
Będzin Targowisko 19:31  
Osiedle Zamkowe Grodziecka 19:32  
Grodziec Bory 19:33  
Grodziec Autostrada n/ż 19:34  
Grodziec Browar 19:36  
Grodziec Podgórna n/ż 19:37  
Grodziec Kościół 19:38  
Grodziec Poczta 19:40  
Grodziec Kopalnia 19:41  
Wojkowice Łęg 19:43  
Wojkowice Kościół 19:45  
Wojkowice Giełda 19:46  
Wojkowice Ośrodek Zdrowia n/ż 19:47  
Wojkowice Park 19:49  
Wojkowice Krzyżówka 19:50  
Rogoźnik Narutowicza 19:52  
Rogoźnik Szkoła 19:53  
Rogoźnik Szamotownia 19:55  
Rogoźnik Osiedle 19:56  
Dobieszowice Skrzyżowanie 19:58  
Bobrowniki Dąbrowskiej n/ż 20:00  
Bobrowniki Pustkowie 20:01  
Żychcice Piaski 117 20:03  
Żychcice Piaski 79 20:04  
Żychcice Piaski 37 20:05  
Żychcice Cmentarz n/ż 20:06  
Żychcice Pętla 20:07  
Żychcice Alfred 20:09  
Wojkowice Park 20:10  
Wojkowice Krzyżówka 20:12  
Wojkowice Głowackiego 126 n/ż 20:14  
Wojkowice Głowackiego 31 n/ż 20:15  
Wojkowice Kościół 20:17  
Wojkowice Łęg 20:19  
Grodziec Kopalnia 20:21  
Grodziec Poczta 20:22  
Grodziec Kościół 20:24  
Grodziec Podgórna n/ż 20:25  
Grodziec Browar 20:26  
Grodziec Autostrada n/ż 20:27  
Grodziec Bory 20:28  
Osiedle Zamkowe Grodziecka 20:29  
Będzin Targowisko 20:30  
Będzin Rondo 20:32  
Będzin Stadion 20:33  
Będzin 11 Listopada 20:34  
Będzin Dworzec PKP 20:36  
Będzin Kościuszki 20:37  

 

© 2013, MUSAT JSC