Wstecz

Linia: A 150 2018-10-22

Słupek: 02/Sosnowiec Jagiellońska

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Osiedle Bór Pętla 13:06  
Osiedle Bór Długa III 13:07  
Osiedle Bór Długa II 13:09  
Osiedle Bór Długa I 13:10  
Osiedle Bór Bloki 13:11  
Niwka Tuwima 13:13  
Niwka Fabryka 13:14  
Niwka Kościół 13:16 2 minuty
Modrzejów Rynek 13:18 4 minuty
Mysłowice Komenda Policji 13:21 7 minut
Mysłowice Szpital 13:22 8 minut
Mysłowice Świerczyny 13:24 10 minut
Mysłowice Targ Miejski 13:26 12 minut
Sosnowiec Radocha 13:28 14 minut
Sosnowiec Jagiellońska 13:29 15 minut
Sosnowiec Jagiellońska Kościół 13:30 16 minut
Sosnowiec Kościelna 13:32 18 minut
Sosnowiec Wspólna 13:33 19 minut
Sosnowiec Dworzec PKP 13:36 22 minuty
Sosnowiec Aleja Zwycięstwa 13:37 23 minuty
Pogoń Grota-Roweckiego 13:41 27 minut
Rudna Gospodarcza I 13:44 30 minut
Rudna Gospodarcza II 13:45 31 minut
Rudna Stawowa 13:47  

 

© 2013, MUSAT JSC