Wstecz

Linia: 150 2018-02-23

Słupek: 02/Sosnowiec Jagiellońska

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Osiedle Bór Pętla 16:48  
Osiedle Bór Długa III 16:49  
Osiedle Bór Długa II 16:51  
Osiedle Bór Długa I 16:52  
Osiedle Bór Bloki 16:53  
Niwka Tuwima 16:55  
Niwka Fabryka 16:56  
Niwka Kościół 16:58  
Modrzejów Rynek 17:00  
Mysłowice Komenda Policji 17:03  
Mysłowice Szpital 17:04  
Mysłowice Świerczyny 17:06  
Mysłowice Targ Miejski 17:08  
Sosnowiec Radocha 17:10  
Sosnowiec Jagiellońska 17:11  
Sosnowiec Jagiellońska Kościół 17:12  
Sosnowiec Kościelna 17:14  
Sosnowiec Wspólna 17:15  
Sosnowiec Dworzec PKP 17:18  
Sosnowiec Aleja Zwycięstwa 17:19  
Pogoń Grota-Roweckiego 17:23  
Rudna Gospodarcza I 17:26  
Rudna Gospodarcza II 17:27  
Pogoń Sucha 17:28  
Pogoń Akademiki 17:31  
Sosnowiec Szpital Wojewódzki 17:35  

 

© 2013, MUSAT JSC