Wstecz

Linia: A 150 2018-05-24

Słupek: 02/Sosnowiec Jagiellońska

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Osiedle Bór Pętla 20:55  
Osiedle Bór Długa III 20:56  
Osiedle Bór Długa II 20:58  
Osiedle Bór Długa I 20:59  
Osiedle Bór Bloki 21:00  
Niwka Tuwima 21:02  
Niwka Fabryka 21:03  
Niwka Kościół 21:05  
Modrzejów Rynek 21:07  
Mysłowice Komenda Policji 21:10  
Mysłowice Szpital 21:11  
Mysłowice Świerczyny 21:13  
Mysłowice Targ Miejski 21:15  
Sosnowiec Radocha 21:17  
Sosnowiec Jagiellońska 21:18  
Sosnowiec Jagiellońska Kościół 21:19  
Sosnowiec Kościelna 21:21  
Sosnowiec Wspólna 21:22  
Sosnowiec Dworzec PKP 21:25  
Sosnowiec Aleja Zwycięstwa 21:26  
Pogoń Grota-Roweckiego 21:30  
Rudna Gospodarcza I 21:33 1 minuta
Rudna Gospodarcza II 21:34 2 minuty
Rudna Stawowa 21:36  

 

© 2013, MUSAT JSC