Wstecz

Linia: A 150 2018-05-24

Słupek: 02/Sosnowiec Jagiellońska

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Osiedle Bór Pętla 21:11  
Osiedle Bór Długa III 21:12  
Osiedle Bór Długa II 21:14  
Osiedle Bór Długa I 21:15  
Osiedle Bór Bloki 21:16  
Niwka Tuwima 21:18  
Niwka Fabryka 21:19  
Niwka Kościół 21:21  
Modrzejów Rynek 21:23 2 minuty
Mysłowice Komenda Policji 21:26 5 minut
Mysłowice Szpital 21:27 6 minut
Mysłowice Świerczyny 21:29 8 minut
Mysłowice Targ Miejski 21:31 10 minut
Sosnowiec Radocha 21:33 12 minut
Sosnowiec Jagiellońska 21:34 13 minut
Sosnowiec Jagiellońska Kościół 21:35 14 minut
Sosnowiec Kościelna 21:37 16 minut
Sosnowiec Wspólna 21:38 17 minut
Sosnowiec Dworzec PKP 21:41 20 minut
Sosnowiec Aleja Zwycięstwa 21:42 21 minut
Pogoń Grota-Roweckiego 21:46 25 minut
Rudna Gospodarcza I 21:49 28 minut
Rudna Gospodarcza II 21:50 29 minut
Pogoń Sucha 21:51 30 minut
Pogoń Akademiki 21:54 33 minuty
Sosnowiec Szpital Wojewódzki 21:58  

 

© 2013, MUSAT JSC