Wstecz

Linia: A 150 2018-08-16

Słupek: 02/Sosnowiec Jagiellońska

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Osiedle Bór Pętla 21:11  
Osiedle Bór Długa III 21:12  
Osiedle Bór Długa II 21:14  
Osiedle Bór Długa I 21:15  
Osiedle Bór Bloki 21:16  
Niwka Tuwima 21:18  
Niwka Fabryka 21:19  
Niwka Kościół 21:21  
Modrzejów Rynek 21:23  
Mysłowice Komenda Policji 21:26  
Mysłowice Szpital 21:27  
Mysłowice Świerczyny 21:29  
Mysłowice Targ Miejski 21:31  
Sosnowiec Radocha 21:33  
Sosnowiec Jagiellońska 21:34  
Sosnowiec Jagiellońska Kościół 21:35  
Sosnowiec Kościelna 21:37  
Sosnowiec Wspólna 21:38  
Sosnowiec Dworzec PKP 21:41  
Sosnowiec Aleja Zwycięstwa 21:42  
Pogoń Grota-Roweckiego 21:46  
Rudna Gospodarcza I 21:49  
Rudna Gospodarcza II 21:50  
Pogoń Sucha 21:51  
Pogoń Akademiki 21:54  
Sosnowiec Szpital Wojewódzki 21:58  

 

© 2013, MUSAT JSC