Wstecz

Linia: A 198 2019-03-24

Słupek: 01/Halemba Nowy Świat

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Halemba Pętla 08:20  
Halemba Energetyków 08:22  
Halemba Solidarności 08:24  
Halemba Grodzka 08:26  
Halemba Pakuły 08:27  
Halemba Halembska n/ż 08:28  
Halemba Nowy Świat 08:29  
Halemba Przejazd Kolejowy 08:31  
Bielszowice Pętla 08:35  
Bielszowice Kopalnia 08:37  
Bielszowice Chroboka 08:38  
Bielszowice Most 08:39  
Bielszowice Fińskie Domki 08:41  
Kończyce Noconiów 08:44  
Kończyce Miła 08:46  
Kończyce Cmentarz 08:48  
Guido Kopalnia Zabytkowa 08:50  
Zabrze Jagiełły Targowisko 08:52  
Zabrze 3 Maja Szpital 08:54  
Zabrze Goethego 08:57  

 

© 2013, MUSAT JSC