Wstecz

Linia: A 198 2019-03-22

Słupek: 01/Zabrze Jagiełły Targowisko

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Zabrze Goethego 21:20  
Zabrze 3 Maja Szpital 21:23  
Zabrze Jagiełły Targowisko 21:25  
Guido Kopalnia Zabytkowa 21:27  
Kończyce Cmentarz 21:29  
Kończyce Miła 21:30  
Kończyce Noconiów 21:32  
Bielszowice Fińskie Domki 21:35  
Bielszowice Most 21:37  
Bielszowice Chroboka 21:38  
Bielszowice Kopalnia 21:39  
Halemba Przejazd Kolejowy 21:41  
Halemba Nowy Świat 21:43  
Halemba Halembska n/ż 21:44  
Halemba Pakuły 21:45  
Halemba Młyńska 21:46  
Halemba Solidarności 21:47  
Halemba Energetyków 21:49  
Halemba Pętla 21:51  

 

© 2013, MUSAT JSC