Wstecz

Linia: A 657N 2018-11-19

Słupek: 02/Ligota Bronisławy

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Katowice Dworzec 23:45  
Katowice Andrzeja Dworzec 23:47  
Katowice Kopernika Dworzec 23:48  
Katowice Mikołowska 23:49  
Katowice AWF 23:50  
Brynów W. Pola 23:52  
Brynów Kopalnia Wujek 23:54  
Stara Ligota Stroma 23:56  
Stara Ligota Załęska 23:57  
Ligota Ośrodek Zdrowia 23:59  
Ligota Panewnicka 00:01  
Panewniki Bazylika 00:02  
Ligota Medyków 00:03  
Ligota Szpital 00:04  
Ligota Bronisławy 00:05  
Ligota Akademiki 00:06  
Ligota Bronisławy 00:07  
Ligota Szpital 00:08  
Ligota Medyków 00:10  
Kokociniec Płochy n/ż 00:11  
Kokociniec Kijowska 00:12  
Kokociniec Wybickiego 00:13  
Kokociniec Ogrodowa 00:14  
Panewniki Krucza n/ż 00:15  
Panewniki Szkoła 00:16  
Panewniki Wietnamska n/ż 00:17  
Panewniki Bema 00:18  
Panewniki Wymysłów 00:19  
Panewniki Bałtycka 00:20  
Panewniki Skrzyżowanie 00:21  
Panewniki Owsiana 00:23  

 

© 2013, MUSAT JSC