Wstecz

Linia: A 657N 2018-11-19

Słupek: 02/Ligota Bronisławy

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Katowice Dworzec 00:45  
Katowice Andrzeja Dworzec 00:47  
Katowice Kopernika Dworzec 00:48  
Katowice Mikołowska 00:49  
Katowice AWF 00:50  
Brynów W. Pola 00:52  
Brynów Kopalnia Wujek 00:54  
Stara Ligota Stroma 00:56  
Stara Ligota Załęska 00:57  
Ligota Ośrodek Zdrowia 00:59  
Ligota Panewnicka 01:01  
Panewniki Bazylika 01:02  
Ligota Medyków 01:03  
Ligota Szpital 01:04  
Ligota Bronisławy 01:05  
Ligota Akademiki 01:06  
Ligota Bronisławy 01:07  
Ligota Szpital 01:08  
Ligota Medyków 01:10  
Kokociniec Płochy n/ż 01:11  
Kokociniec Kijowska 01:12  
Kokociniec Wybickiego 01:13  
Kokociniec Ogrodowa 01:14  
Panewniki Krucza n/ż 01:15  
Panewniki Szkoła 01:16  
Panewniki Wietnamska n/ż 01:17  
Panewniki Bema 01:18  
Panewniki Wymysłów 01:19  
Panewniki Bałtycka 01:20  
Panewniki Skrzyżowanie 01:21  
Panewniki Owsiana 01:23  

 

© 2013, MUSAT JSC