Wstecz

Linia: A 657N 2018-11-17

Słupek: 01/Brynów Kopalnia Wujek

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Katowice Dworzec 01:45  
Katowice Andrzeja Dworzec 01:47  
Katowice Kopernika Dworzec 01:48  
Katowice Mikołowska 01:49  
Katowice AWF 01:50  
Brynów W. Pola 01:52  
Brynów Kopalnia Wujek 01:54  
Stara Ligota Stroma 01:56  
Stara Ligota Załęska 01:57  
Ligota Ośrodek Zdrowia 01:59  
Ligota Panewnicka 02:01  
Panewniki Bazylika 02:02  
Ligota Medyków 02:03  
Ligota Szpital 02:04  
Ligota Bronisławy 02:05  
Ligota Akademiki 02:06  
Ligota Bronisławy 02:07  
Ligota Szpital 02:08  
Ligota Medyków 02:10  
Kokociniec Płochy n/ż 02:11  
Kokociniec Kijowska 02:12  
Kokociniec Wybickiego 02:13  
Kokociniec Ogrodowa 02:14  
Panewniki Krucza n/ż 02:15  
Panewniki Szkoła 02:16  
Panewniki Wietnamska n/ż 02:17  
Panewniki Bema 02:18  
Panewniki Wymysłów 02:19  
Panewniki Bałtycka 02:20  
Panewniki Skrzyżowanie 02:21  
Panewniki Owsiana 02:23  

 

© 2013, MUSAT JSC