Wstecz

Linia: A 657N 2018-11-19

Słupek: 02/Ligota Bronisławy

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Katowice Dworzec 02:45  
Katowice Andrzeja Dworzec 02:47  
Katowice Kopernika Dworzec 02:48  
Katowice Mikołowska 02:49  
Katowice AWF 02:50  
Brynów W. Pola 02:52  
Brynów Kopalnia Wujek 02:54  
Stara Ligota Stroma 02:56  
Stara Ligota Załęska 02:57  
Ligota Ośrodek Zdrowia 02:59  
Ligota Panewnicka 03:01  
Panewniki Bazylika 03:02  
Ligota Medyków 03:03  
Ligota Szpital 03:04  
Ligota Bronisławy 03:05  
Ligota Akademiki 03:06  
Ligota Bronisławy 03:07  
Ligota Szpital 03:08  
Ligota Medyków 03:10  
Kokociniec Płochy n/ż 03:11  
Kokociniec Kijowska 03:12  
Kokociniec Wybickiego 03:13  
Kokociniec Ogrodowa 03:14  
Panewniki Krucza n/ż 03:15  
Panewniki Szkoła 03:16  
Panewniki Wietnamska n/ż 03:17  
Panewniki Bema 03:18  
Panewniki Wymysłów 03:19  
Panewniki Bałtycka 03:20  
Panewniki Skrzyżowanie 03:21  
Panewniki Owsiana 03:23  

 

© 2013, MUSAT JSC