Wstecz

Linia: T 43 2018-11-14

Słupek: 02T/Koszutka Jesionowa

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Batory Zajezdnia 07:59  
Załęże Szkoła 08:01  
Załęże Dom Kultury 08:03  
Załęże Wiśniowa 08:04  
Załęże Dwór 08:07  
Załęże Janasa 08:09  
Załęże Kościół 08:10  
Załęże Pośpiecha 08:11  
Katowice Sobieskiego 08:13  
Katowice Dworzec PKP 08:16  
Katowice Rynek 08:18  
Katowice Rondo 08:20  
Koszutka Misjonarzy Oblatów 08:23  
Koszutka Słoneczna 08:24  
Koszutka Jesionowa 08:26  
Wełnowiec Kościół 08:28  
Wełnowiec Gnieźnieńska 08:30  
Wełnowiec Plac Alfreda 08:33  

 

© 2013, MUSAT JSC