Wstecz

Linia: T 11 2018-07-19

Słupek: 01T/Dąb Huta Baildon

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Katowice Plac Miarki 08:58  
Katowice Św. Jana 09:01  
Katowice Rynek 09:02  
Katowice Rondo 09:04  
Katowice Sokolska 09:06  
Katowice Stęślickiego 09:07  
Dąb Huta Baildon 09:09  
Dąb Silesia City Center 09:11  
Dąb Kościół 09:13  
Park Śląski Wesołe Miasteczko 09:14  
Park Śląski Ogród Zoologiczny 09:16  
Park Śląski Wejście Główne 09:18  
Chorzów Stadion Śląski 09:21  
Chorzów AKS 09:22  
Chorzów Chopina 09:24  
Chorzów Rynek 09:26  
Chorzów Metalowców 09:29  
Chorzów Targowisko 09:31  
Chorzów Styczyńskiego 09:33  
Chorzów Wodociągi 09:35  
Chorzów Szarlociniec 09:37  
Chorzów Pokoju 09:38  
Piaśniki Skrzyżowanie 09:39  
Piaśniki Szpital 09:40  
Lipiny Kościół 09:43 3 minuty
Lipiny Targowisko 09:44 4 minuty
Lipiny Zakłady Silesia 09:46 6 minut
Chebzie Pawła 09:47 7 minut
Chebzie Pętla 09:50  

 

© 2013, MUSAT JSC