Wstecz

Linia: T 11 2018-07-19

Słupek: 01T/Dąb Huta Baildon

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Katowice Plac Miarki 09:13  
Katowice Św. Jana 09:16  
Katowice Rynek 09:17  
Katowice Rondo 09:19  
Katowice Sokolska 09:21  
Katowice Stęślickiego 09:22  
Dąb Huta Baildon 09:24  
Dąb Silesia City Center 09:26  
Dąb Kościół 09:28  
Park Śląski Wesołe Miasteczko 09:29  
Park Śląski Ogród Zoologiczny 09:31  
Park Śląski Wejście Główne 09:33  
Chorzów Stadion Śląski 09:36  
Chorzów AKS 09:37  
Chorzów Chopina 09:39 2 minuty
Chorzów Rynek 09:41 4 minuty
Chorzów Metalowców 09:44 7 minut
Chorzów Targowisko 09:46 9 minut
Chorzów Styczyńskiego 09:48 11 minut
Chorzów Wodociągi 09:50 13 minut
Chorzów Szarlociniec 09:52 15 minut
Chorzów Pokoju 09:53 16 minut
Piaśniki Skrzyżowanie 09:54 17 minut
Piaśniki Szpital 09:55 18 minut
Lipiny Kościół 09:58 21 minut
Lipiny Targowisko 09:59 22 minuty
Lipiny Zakłady Silesia 10:01 24 minuty
Chebzie Pawła 10:02 25 minut
Chebzie Pętla 10:05  

 

© 2013, MUSAT JSC