Wstecz

Linia: T 11 2018-07-19

Słupek: 01T/Dąb Huta Baildon

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Katowice Plac Miarki 09:43  
Katowice Św. Jana 09:46  
Katowice Rynek 09:47 1 minuta
Katowice Rondo 09:49 3 minuty
Katowice Sokolska 09:51 5 minut
Katowice Stęślickiego 09:52 6 minut
Dąb Huta Baildon 09:54 8 minut
Dąb Silesia City Center 09:56 10 minut
Dąb Kościół 09:58 12 minut
Park Śląski Wesołe Miasteczko 09:59 13 minut
Park Śląski Ogród Zoologiczny 10:01 15 minut
Park Śląski Wejście Główne 10:03 17 minut
Chorzów Stadion Śląski 10:06 20 minut
Chorzów AKS 10:07 21 minut
Chorzów Chopina 10:09 23 minuty
Chorzów Rynek 10:11 25 minut
Chorzów Metalowców 10:14 28 minut
Chorzów Targowisko 10:16 30 minut
Chorzów Styczyńskiego 10:18 32 minuty
Chorzów Wodociągi 10:20 34 minuty
Chorzów Szarlociniec 10:22 36 minut
Chorzów Pokoju 10:23 37 minut
Piaśniki Skrzyżowanie 10:24 38 minut
Piaśniki Szpital 10:25 39 minut
Lipiny Kościół 10:28 42 minuty
Lipiny Targowisko 10:29 43 minuty
Lipiny Zakłady Silesia 10:31 45 minut
Chebzie Pawła 10:32 46 minut
Chebzie Pętla 10:35  

 

© 2013, MUSAT JSC