Wstecz

Linia: T 11 2018-08-17

Słupek: 02T/Chorzów Chopina

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Katowice Plac Miarki 02:04  
Katowice Św. Jana 02:06  
Katowice Rynek 02:07  
Katowice Rondo 02:09  
Katowice Sokolska 02:11  
Katowice Stęślickiego 02:12 1 minuta
Dąb Huta Baildon 02:13 2 minuty
Dąb Silesia City Center 02:15 4 minuty
Dąb Kościół 02:16 5 minut
Park Śląski Wesołe Miasteczko 02:17 6 minut
Park Śląski Ogród Zoologiczny 02:19 8 minut
Park Śląski Wejście Główne 02:21 10 minut
Chorzów Stadion Śląski 02:23 12 minut
Chorzów AKS 02:24 13 minut
Chorzów Chopina 02:25 14 minut
Chorzów Rynek 02:27 16 minut
Chorzów Metalowców 02:30 19 minut
Chorzów Targowisko 02:31 20 minut
Chorzów Styczyńskiego 02:33 22 minuty
Chorzów Wodociągi 02:34 23 minuty
Chorzów Szarlociniec 02:36 25 minut
Chorzów Pokoju 02:37 26 minut
Piaśniki Skrzyżowanie 02:38 27 minut
Piaśniki Szpital 02:39 28 minut
Lipiny Kościół 02:41 30 minut
Lipiny Targowisko 02:42 31 minut
Lipiny Zakłady Silesia 02:44 33 minuty
Chebzie Pawła 02:45 34 minuty
Chebzie Pętla 02:48  

 

© 2013, MUSAT JSC