Wstecz

Linia: T 11 2018-07-18

Słupek: 02T/Zabrze Słowackiego

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Gliwice Zajezdnia 03:04  
Maciejów Knurowska 03:05  
Maciejów Kondratowicza 03:06  
Zabrze Słowackiego 03:08  
Zabrze Plac Słowiański 03:10  
Zabrze Damrota 03:12  
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego 03:13  
Zabrze Karola Miarki 03:15  
Zabrze Plac Wolności 03:16  
Zabrze Św. Floriana 03:18  
Zabrze Sienkiewicza 03:20  
Zaborze Skansen Luiza 03:21  
Zaborze Elektrociepłownia 03:22  
Zaborze Skargi 03:23  
Zaborze Lompy 03:25  
Zaborze Pętla 03:26  
Zaborze Wolności 03:28  
Ruda Klary 03:29  
Ruda Południowa 03:31  
Ruda Urząd Skarbowy 03:33  
Chebzie Styczyńskiego 03:34  
Chebzie Dworcowa 03:36  
Chebzie Pętla 03:38  

 

© 2013, MUSAT JSC