Wstecz

Linia: T 11 2018-07-18

Słupek: 02T/Zabrze Słowackiego

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Gliwice Zajezdnia 03:24  
Maciejów Knurowska 03:25  
Maciejów Kondratowicza 03:26  
Zabrze Słowackiego 03:28  
Zabrze Plac Słowiański 03:30  
Zabrze Damrota 03:32  
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego 03:33  
Zabrze Karola Miarki 03:35  
Zabrze Plac Wolności 03:36  
Zabrze Św. Floriana 03:38  
Zabrze Sienkiewicza 03:40  
Zaborze Skansen Luiza 03:41  
Zaborze Elektrociepłownia 03:42  
Zaborze Skargi 03:43  
Zaborze Lompy 03:45  
Zaborze Pętla 03:46  
Zaborze Wolności 03:48  
Ruda Klary 03:49  
Ruda Południowa 03:51  
Ruda Urząd Skarbowy 03:53  
Chebzie Styczyńskiego 03:54  
Chebzie Dworcowa 03:56  
Chebzie Pętla 03:58  

 

© 2013, MUSAT JSC