Wstecz

Linia: T 11 2018-09-19

Słupek: 02T/Zabrze Słowackiego

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Gliwice Zajezdnia 03:45  
Maciejów Knurowska 03:46  
Maciejów Kondratowicza 03:47  
Zabrze Słowackiego 03:49  
Zabrze Plac Słowiański 03:51  
Zabrze Damrota 03:53  
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego 03:54  
Zabrze Karola Miarki 03:56  
Zabrze Plac Wolności 03:57  
Zabrze Św. Floriana 03:59  
Zabrze Sienkiewicza 04:01  
Zaborze Skansen Luiza 04:02  
Zaborze Elektrociepłownia 04:03  
Zaborze Skargi 04:04  
Zaborze Lompy 04:06  
Zaborze Pętla 04:07  
Zaborze Wolności 04:09  
Ruda Klary 04:10  
Ruda Południowa 04:12  
Ruda Urząd Skarbowy 04:14  
Chebzie Styczyńskiego 04:15  
Chebzie Dworcowa 04:17  
Chebzie Pętla 04:19  

 

© 2013, MUSAT JSC