Wstecz

Linia: T 20 2018-11-14

Słupek: 01T/Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Batory Zajezdnia 04:54  
Załęże Szkoła 04:56  
Załęże Dom Kultury 04:58  
Załęże Wiśniowa 04:59  
Załęże Dwór 05:01  
Załęże Janasa 05:03  
Załęże Kościół 05:04  
Załęże Pośpiecha 05:05  
Katowice Sobieskiego 05:07  
Katowice Dworzec PKP 05:10  
Katowice Rynek /Teatr Śl./ 05:12  
Katowice Damrota 05:14  
Katowice Graniczna 05:15  
Zawodzie Paderewskiego 05:16  
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny 05:18  
Zawodzie Ośrodek Sportowy 05:20  
Zawodzie Łączna 05:21  
Zawodzie Pętla 05:22  
Zawodzie Zajezdnia 05:23  
Szopienice Roździeńska 05:24  
Szopienice Wodociągi 05:25  
Burowiec 05:27  
Szopienice Poczta 05:30  
Szopienice Kościół 05:32  
Szopienice Dwór 05:34  
Szopienice Pętla 05:37  

 

© 2013, MUSAT JSC