Wstecz

Linia: T 20 2018-11-14

Słupek: 01T/Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Batory Zajezdnia 03:50  
Załęże Szkoła 03:52  
Załęże Dom Kultury 03:54  
Załęże Wiśniowa 03:55  
Załęże Dwór 03:57  
Załęże Janasa 03:59  
Załęże Kościół 04:00  
Załęże Pośpiecha 04:01  
Katowice Sobieskiego 04:03  
Katowice Dworzec PKP 04:05  
Katowice Rynek /Teatr Śl./ 04:07  
Katowice Damrota 04:09  
Katowice Graniczna 04:10  
Zawodzie Paderewskiego 04:11  
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny 04:13  
Zawodzie Ośrodek Sportowy 04:14  
Zawodzie Łączna 04:15  
Zawodzie Pętla 04:16  
Zawodzie Zajezdnia 04:17  

 

© 2013, MUSAT JSC